Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ford ridizajnon SUV Edge, prezanton versionin ST

Auto  |  22.01.2018 Ora 12:37   
Ford ridizajnon SUV
Ford ridizajnon SUV

Modeli i cili fillimisht ishte i dedikuar për tregun amerikan dhe që nga viti 2016 u shit edhe në Evropë, ka marrë një pamje të re, por edhe variantin sportiv ST.

Ford Edge në treg është që nga viti 2014. Se automjeti është modernizuar, më së miri duket në anën e përparme ku janë ndryshuar maska, dritat.
 

Ndryshimet janë dukshëm më të vogla, por dizajnuesit e Fordit kanë ndërhyrë në ndriçimin e dritave dhe bagazh.

Ridizajni sigurisht se do të jetë më tërheqës për klientët potencialë dhe do të ndihmojë automobilin që të luftojë me konkurrencën.

Komentet

Marketing

Tjera në Auto

Marketing