Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Jamie Dornan në premierën e filmit të tij të ri “A Private War”

Film  |  08.10.2018 Ora 14:15   
Aktori Jamie Dornan dukej në një humor shumë të mirë gjatë premierës së filmit të tij më të ri “A Private War”, në Hamptons International Film Festival.

Shfaqja e këtij filmi ndodhi vetëm një ditë pasi gruaja e aktorit Amelia Warner 36 vjeq, bëri të ditur se dyshja janë në pritje të fëmijut të tyre të tretë.

Dornan 36 vjeq dhe Warner kanë tashmë 2 fëmijë bashkë, Dulcie 4 vjeq dhe Elva dy. Në premierën e filmit gjithaShtu ishte edhe aktorja femër në rol kryesor në këtë film Rosamund Pike, e cila luan rolin e Marie Colvin në këtë film.

Edhe pse me përfundimin e pjesës së dytë të filmit” Fifty Shades” ku Jamie luante rolin e Christian Grey, dolën thashethemet se nuk do të ketë pjesë të tretë për shkak të kushtëzimeve të aktorit që I kishte vënë gruaja. Të gjitha dolen të ishin të pa vërteta meqë JamIe Dornan qoi deri në fund serinë “Fifty Shades Of Grey”. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing