Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Brad Pitt dhe dubleri I tij shihen gjate xhirmeve të ‘Once Upon A time”

Film  |  08.10.2018 Ora 14:18   
Janë bërë publike disa fotografi gjatë xhirimeve të filmit “One Upon A Time” ku luan edhe Brad Pitt, por që fansat e tij janë cmendur kur kanë parë në një foto dy Brad Pitt-a. Nuk është edhe shumë e vështirë të dallohet se cili është Brad-I I vërtetë dhe cili dubleri.

Zakonisht nëpër skena që janë më të vështira apo më me rrezik merren dublera gjatë xhirimeve, kështu ka vepruar edhe regjisori I këtij filmi Quentin Tarantino.

Në këtë film ku Brad Pitt luan rolin e Cliff Booth, gjithashtu luan edhe aktori Leonrado DiCaprio në rolin e Rick Dalton, aty janë edhe aktorët si Kurt Russell, Al Pacino, James Marsden, Bruce Dern, Timothy Olyphant, Lena Dunham dhe Dakota Fanning.

Filmi është paraparë që të lansohet më datën 26 korrik, dy javë para 40 vjetorit të vrasjes Manson. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing