Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Dwayne Johnson dhe Jake Kasdan bashkë në filmin e Netflix “John Henry And The Statesmen”.

Film  |  10.10.2018 Ora 14:13   
Lajmin se Dwayne Johnson dhe Jake Kasdan do të jenë pjesë e filmit nga Netflix “John Henry And The Statesmen” e ka dhënë vetë aktori Johnson.

Ai gjithashtu ka shkruar se është shumë I nderuar që do të luajë rolin e heroit të tij të fëmijërisë John Henry, ndërsa bashkëpunimin me Netflix dhe Jake e ka quajtur një ndër më të mirët ndonjëherë.

Aktori Dwayne aktulisht është më shumë se I zënë, duke pasë parasysh se vetëm se ka filluar me xhirimet e “Hobbs & Shaw” bashkë me Jason Statham ndërsa është ceshtje javësh edhe fillimi I prodhimit të pjesës së rradhës së filmit “Jumanji”./radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing