Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Johnny Depp konfirmon se do të jetë pjesë e “Fantastic Beasts 3”

Film  |  11.10.2018 Ora 14:23   
Aktori Johnny Depp ka konfirmuar se do të jetë pjesë e “Fantastic Beasts 3” duke treguar se rikthimi I tij është krejt I natyrshëm e mbi te gjitha sepse roli I pëlqen tej mase.

Ai ka thënë se mezi pret të rikthehet në xhirime në këtë pjesë të filmit, I cili fillimisht është shkruar si libër nga e famshmja J.K.Rowling.

Në  një intervistë edhe autorja e librit është shprehur tejet e kënaqur që ka Johnny Depp në rolin kryesor të këtij filmi. “Kur Johnny Depp u konfirmua si Grindelwald në rolin kryesor atëher mendova se po që ky do të jetë një rol I mrekullueshëm”- ka thënë ndër të tjera J.K Rowling.

“Fantastic Beasts : The Crime of Grindelwald” do të fillojë të shfaqet në kinematë e Britanisë së Madhe dhe Amerikë më datën 16 nëntor./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing