Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Cher: Kur do të ndihem e vjetër?

Muzikë  |  22.05.2023 Ora 14:12   
Cher ka shënuar ditëlindjen e saj duke bërë një pyetje retorike për fansat e saj.

Pasi mbushi 77 vjeç të shtunën, këngëtarja e Grammy-t shkroi në Twitter, para 3.9 milionë ndjekësve të saj se nuk po e ndjente moshën e saj.

"Ok, a më thotë dikush të lutem... kur do të ndihem e vjetër? Kjo është qesharake, vazhdoj t'i dëgjoj këto shifra, por sinqerisht, nuk mund t'i kuptoj. Si është puna. ?" – ka shkruar këngëtarja e hitit ‘Believe’.

Postimi i ditëlindjes ishte postimi i parë i Cher në dy muaj që nga ndarja me të dashurin e saj 37-vjeçar, ekzekutivin e Universal, Alexander Edwards. Dyshja thuhet se ishin në lidhje që nga nëntori i vitit të kaluar dhe kishin ndezur thashethemet për një fejesë përpara se të ndaheshin.
 
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing