Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Saw X është tani filmi më i vlerësuar në të gjithë ekskluzivitetin e mrekullueshëm

Film  |  29.09.2023 Ora 9:05   

Shqyrtimet e para të Saw X janë publikuar dhe ai po formohet të jetë kësti më i mirë në ekskluzivitet.
 
Ka pasur 10 filma në sagën e tmerrshme dhe audienca ka qenë e tronditur dhe e neveritur me çdo kurth vdekjeje.
 
Megjithatë, duket se e dhjeta është më e mira nga një goditje nga distanca.
 
Rotten Tomatoes ka përmbledhur të gjitha partiturat e filmave dhe Saw X qëndron mbi të tjerët.
Aktualisht ka një vlerësim prej 83 përqind pas gati 50 rishikimeve.
 
Kjo është e qartë nga vendi i dytë, Saw, i cili është filmi origjinal në ekskluzivitet dhe qëndron në 50 përqind.
 
Vlerësimet bien mjaft të konsiderueshme pas kësaj, pasi duket se kritikët dhe audienca nuk u përqendruan veçanërisht me historinë.
 
Saw VI është në vendin e tretë me 39 përqind, e ndjekur nga Spiral: From the Book of Saw dhe Saw III me 37 përqind.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing