Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ylli i MCU, Sebastian Stan, luan si Donald Trump në filmin e ardhshëm The Apprentice

Film  |  30.11.2023 Ora 9:17   
Filmi i ardhshëm The Apprentice ka luajtur Sebastian Stan si ish-presidentin Donald Trump.

Stan njihet më së shumti për interpretimin e rolit të Bucky Barnes, i njohur gjithashtu si Ushtari i Dimrit, në Universin Kinematografik Marvel. Deri më tani, ylli është shfaqur në shtatë filma MCU, si dhe në shfaqjen Disney+ MCU The Falcon and the Winter Soldier, përveç që u bë një kandidat për Emmy në 2022 falë rolit të tij të fundit në mini-serialin Hulu Pam & Tommy.

Sipas Deadline, Sebastian Stan ka marrë rolin e një Donald Trump të ri në The Apprentice, një film nga regjisori iranian Ali Abbasi, i cili së fundmi drejtoi dy episode të The Last Of Us si dhe filmin e vitit 2022 Holy Spider.

I vendosur në Nju Jork gjatë viteve 1970 dhe 1980, filmi do të ndjekë Trumpin duke u mentoruar nga Roy Cohn ndërsa përpiqet të zhvillojë perandorinë e tij të pasurive të paluajtshme. Jeremy Strong i Succession dhe Maria Bakalova e Borat 2 i janë bashkuar gjithashtu kastit të filmit, i cili tani është në prodhim, duke luajtur përkatësisht Cohn dhe Ivana Trump.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing