Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Five Nights at Freddy's 2 thuhet se është në zhvillim

Film  |  01.12.2023 Ora 9:00   
Thashethemet për një vazhdim, të titulluar Five Nights at Freddy's 2, po qarkullojnë, me raporte që sugjerojnë se regjisorja Emma Tammi do të kthehet për projektin.

Filmi i publikuar së fundmi Five Nights at Freddy ka dëshmuar të jetë një sukses masiv për Blumhouse Productions dhe Universal Pictures, duke u bërë filmi i tyre me fitimet më të larta pavarësisht se është një nga prodhimet e tyre më të shtrenjta.

Ndërsa pritet konfirmimi zyrtar nga Blumhouse, Universal ose Tammi, gjasat për një vazhdim duket të lartë, duke pasur parasysh përfundimin e hapur të filmit të parë dhe përfundimet e lira të përmendura nga regjisori në një intervistë të fundit.

Mundësitë narrative që përfshijnë personazhe si tezja Jane dhe Vanessa, të kombinuara me njohuritë e thella të ekskluzivitetit dhe vazhdimet e shumta të lojërave video, lënë të kuptohet se çfarë mund të presin fansat nga Five Nights at Freddy's 2.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing