Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Traileri i parë për Godzilla x King Kong: The New Empire është publikuar

Film  |  04.12.2023 Ora 8:48   
Vazhdimi i Godzilla vs Kong është në rrugë e sipër dhe interneti është i zhurmshëm.

Në teaser-in e ri, ne shohim që këta dy përbindësha bashkohen për t'u përballur me një përbindësh të ri të tmerrshëm, një zuzar të ri si Kongu.

Sipas përmbledhjes zyrtare të filmit: “Kjo hyrje e fundit pason përballjen shpërthyese të Godzilla kundër Kongut me një aventurë kinematografike krejtësisht të re, duke vënë Kongun e plotfuqishëm dhe Godzilla të frikshme kundër një kërcënimi kolosal të pazbuluar të fshehur brenda botës sonë, duke sfiduar vetë ekzistenca – dhe e jona.

“Filmi i ri epik do të gërmojë më tej në historitë e këtyre Titanëve, origjinën e tyre dhe misteret e Skull Island dhe më gjerë, ndërsa zbulon betejën mitike që ndihmoi në krijimin e këtyre qenieve të jashtëzakonshme dhe i lidhi përgjithmonë me njerëzimin.”

Yjet e filmit Rebecca Hall, Brian Tyree Henry dhe Kaylee Hottle ripërsërisin rolet e tyre të vitit 2021 si Dr Illene Andrews, Bernie Hayes dhe Jia, respektivisht.

Filmi mirëpret gjithashtu të sapoardhurit Dan Stevens dhe Fala Chen.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing