Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Sopranoja Jeta Çitaku mban sot concert recital

Kulturë  |  30.01.2024 Ora 13:13   
Sopranoja Jeta Çitaku mbanë sot concert recital
 
Për të gjithë ju që jeni adhurues të muzikës klasike sot më date 30 janar sopranoja e njohur Jeta Çitaku mban concert recital në hapsirat e Atelijesë të Pallatit të Rinisë dhe Sporteve.
 
Në koncertin e sotëm do të performojë dhe tenori Josif Gjipali dhe pianisti Misbah Kaçamaku.
 
Koncerti do të filloi në orën 20:00.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Kulturë

Marketing