Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Eminem do të publikojë këngën e re “Houdini” këtë javë

Muzikë  |  29.05.2024 Ora 12:51   
Eminem do të publikojë këngën e tij të re, 'Houdini', të premten (31.05.24).

Superylli i repit ka ngacmuar rikthimin e tij dhe vdekjen e The Real Slim Shady, emrit të tij artistik, dhe tani ai me sa duket ka zbuluar se kënga e parë nga albumi i tij i ri është disa ditë larg.

Ylli 51-vjeçar së fundmi hyri në Instagram për të ndarë një video të një bisede me mesazhe me tekst të datës 31 maj, të premten, ora 12:00.

"...dhe për trukun tim të fundit!" – kishte shkruar Eminem.

Mendohet gjithashtu se mesazhi i fundit i Eminem është një tjetër shenjë që albumi i ardhshëm është i fundit për karrieren e tij.
Muajin e kaluar, ikona e repit zbuloi se rekordi i tij i ardhshëm titullohet "Vdekja e Slim Shady (Coup de Grâce)" dhe do të lansohet gjatë verës.

Eminem ndau lajmin teksa u shfaq në Draft NFL 2024 në qytetin e tij të lindjes, Detroit, Michigan, më 25 prill.
Shady u shfaq me Komisionerin e NFL Roger Goodell ndërsa ata nisën Takimin Vjetor të Përzgjedhjes së Lojtarëve.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing