Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Euro 2024 vjen sot me tri ndeshje

Sport  |  17.06.2024 Ora 8:31   

Euro 2024 vazhdon sot me ndeshjet e radhës.

 

Nga ora 15:00 do të zhvillohet takimi i parë i Grupit E, ku do të ndeshen Rumania dhe Ukraina. Pas kësaj ndeshje, në ora 18:00 do të luhet ndeshja tjetër e të njëjtit grup ndërmjet Belgjikës dhe Sllovakisë. 
Nga ora 21:00 do të zhvillohet ndeshja e mbetur e Grupit D në mes të Austrisë dhe Francës. 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Sport

Marketing