Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Euro 2024 vjen sot me dy ndeshje

Sport  |  18.06.2024 Ora 8:01   

Euro 2024 vazhdon sot me ndeshjet e radhës.

 

Për dallim nga ditët e tjera që janë zhvilluar nga tri ndeshje, në orarin e ditës së martë janë vetëm dy ndeshje.

Nga ora 18:00 do të zhvillohet takimi i parë i Grupit F, ku do të ndeshen Turqia dhe Gjeorgjia.

Pas kësaj ndeshje, në ora 21:00 do të luhet ndeshja tjetër e të njëjtit grup ndërmjet Portugalisë dhe Çekisë. /rtk/

Komentet

Marketing

 

Tjera në Sport

Marketing