Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Nga marsi me trajner të ri

Sport  |  22.02.2018 Ora 11:54   
Pritjes së gjatë i ka ardhur fundit, sepse në fillim të marsit Kosova do të emërojë trajnerin i ri, i cili do të drejtojë Kombëtaren në Ligën e Kombeve dhe kualifikimet për Kampionatin Evropian të vitit 2020.

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll dy ndeshjet miqësore të marsit ndaj Madagaskarit dhe Burkina Fasos më 24 dhe 27 mars në Francë.

Këtë e ka konfirmuar vet kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri, ani pse nuk ka treguar emrin e trajnerit të ri.

Dje Sekretari i përgjithshëm i FFK-së, Eroll Salihu ka njoftuar se më 2 mars Vokrri do të njoftojë Komitetin Ekzekutiv për trajnerin e ri.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Sport

Marketing