Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ende s'ka një datë të caktuar për Derby Della Madonnina

Sport  |  05.03.2018 Ora 17:39   
Nuk pritet te jete sot data ne te cilen Lega Serie A do te vendose daten e rekuperimit te derbyt Milan-Inter.
 
Gjithcka, sipas asaj qe raportohet nga mediat ne itali, do te varet nga rrugetimi ne europe i Milanit por edhe Juventusit: deri sa dy skuadrat te ecin perpara ne europe ne Champions dhe Europa League, nuk ka asnje date te lire per te rekuperuar derbyn e ne rast te finales se ndonjeres, derby do rrezikoje te luhet pas perfundimit te kampionatit.
 
Sot, federata nuk pritet te vendose asgje por e njejta gje pritet edhe ne ditet ne vazhdim.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Sport

Marketing