Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Messi surprizon një djalë të verbër me syze që ndryshojnë jetën

Sport  |  10.09.2020 Ora 15:57   
Lionel Messi i ka dhënë një tifozi të ri një moment që nuk do ta harrojë kurrë.

Sulmuesi punoi me kompaninë e teknologjisë OrCam për t'i ndihmuar ata të promovojnë disa syze që mund të ndryshojnë jetën dhe mund të ndihmojnë të sëmurët nga verbëria.

Ai ishte atje personalisht ndërsa një djalë i ri provoi teknologjinë e re.

"OrCam MyEye është e pabesueshme, është magji," tha Messi./radioplus

Komentet

Marketing

Tjera në Sport

Marketing