Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Cristiano Ronaldo tregon modelin e ri të flokëve

Sport  |  21.10.2020 Ora 17:16   
"Suksesi në jetë nuk matet me atë që arrini, por me pengesat që kapërceni", thotë Cristiano Ronaldo ndërsa tregon modelin e ri të flokëve në Instagram.

Ylli portugez është jashtë fushe për Juventusin pasi ai doli pozitiv për Covid-19 ndërsa ishte në detyrë ndërkombëtare.

CR7 u kthye në Torino me një fluturim të veçantë të ambulancës një javë më parë dhe është ende asimptomatik

Sot është një ditë shumë e rëndësishme për të pasi Paneli Këshillëdhënës i Protokollit UEFA duhet të marrë disa dokumente për të analizuar situatën e tij klinike. Rezultatet e provave të sotme mund të jenë vendimtare për të kuptuar nëse Ronaldo mund të luajë kundër Barcelonës apo jo.

Ronaldo mund të ketë të drejtë të luajë kundër Barcelonës javën e ardhshme nëse nuk ka asnjë simptomë sot, por natyrisht që do të duhej të dilte negativ para ndeshjes së Barcelonës.

Ish-ylli i Real Madrid duket në formë pasi ndau edhe disa fotografi që tregojnë një model të ri flokësh./radioplus

Komentet

Marketing

Tjera në Sport

Marketing