Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ronaldo fshinë komentin e diskutueshëm në lidhje me testin për Covid

Sport  |  28.10.2020 Ora 16:28   
Cristiano Ronaldo ka fshirë një koment të diskutueshëm në lidhje me testin PCR të përdorur për të zbuluar Covid-in.

Sulmuesi i Juventusit kishte postuar një fotografi në Instagram ku tha se po ndihet mirë.

35-vjeçari shtoi një koment duke shkruar se "PCR është bu...". Por komenti tani është hequr.

Ronaldo testoi pozitivisht për Covid më 13 tetor dhe nuk është rikuperuar ende, prandaj ai do të humbasë ndeshjen e kësaj mbrëmje në Ligën e Kampionëve kundër Barcelonës./radioplus

Komentet

Marketing

Tjera në Sport

Marketing