Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Conte: 'Shtëpia ime e dytë'

Sport  |  29.10.2020 Ora 18:36   
Trajneri i Interit, Antonio Conte zbuloi shtëpinë e tij të dytë ’- zyrën ku ai përgatit ndeshjet duke përdorur një set Subbuteo.

Trajneri shkoi në Instagram për të publikuar një fotografi të selisë së tij në terrenin e trajnimit të Interit.

“Zyra ime ... shtëpia ime e dytë !!! Në punë."

Dhoma e vogël është e mbushur me tabela të bardha, fletë të mëdha letre dhe një skedar të Analizës së Kundërshtarit në tryezën e tij të xhamit të zi për sfiduesit e ardhshëm Parma.

Mbi të gjitha, ajo dominohet nga një tryezë e madhe me një set Subbuteo, të cilën ai e përdor për të përpunuar taktikat e tij./radioplus

Komentet

Marketing

Tjera në Sport

Marketing