Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Java e 23-të e Vala Superligës në futboll, në mesjavë

Sport  |  12.03.2018 Ora 16:42   
Federata e Futbollit të Kosovës (FFK), ka publikuar edhe orarin e ri të javës së 23-të.
Ndeshjet e kësaj jave do të zhvillohen në mesjavë, pesë të mërkurën dhe një tjetër të enjten.
 
FFK ka ndryshuar edhe orarin me zgjatjen e ditës, ku ndeshjet do të fillojnë nga ora 14:00.
Ndeshja më interesante e javës së 23-të padyshim se do të jetë mes liderit aktual Prishtinës dhe kamionit aktual Trepçës ’89.
 
Drita do ta mirëpres Drenicën në Gjilan, ndërkohë Llapi pret Vllazninë e Pozhoranit.
 
Feronikeli do të luaj si vendas me Besën, ndërsa në Prizren, Liria pret Vëllaznimin.

Ndeshja e vetme ditën e enjte do të zhvillohet mes Gjilanit dhe Flamurtarit.

Vala Superliga – java e 23-të
E mërkurë, 14 mars, 2018, në orën 14:00
 
Drita – Drenica
Prishtina – Trepça ‘89
Liria – Vëllaznimi
Llapi – Vllaznia
Feronikeli – Besa
 
E enjte, 15 mars, 2018, në orën 14:00
Gjilani- Flamurtari
 

Komentet

Marketing

Tjera në Sport

Marketing