Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ka nisur shitja e biletave për ndeshjet Madagascar-Kosovë dhe Burkina Faso-Kosovë

Sport  |  14.03.2018 Ora 16:55   
Përfaqësuesja e Kosovës në futboll, do t’i zhvillojë dy takime miqësore këtë muaj në Francë.

Më 24 mars, Kosova do të luajë kundër Madagaskarit, derisa më 27 mars do të ballafaqohet me Burkina Fason.

Të dyja ndeshjet zhvillohen në Francoville, 20 km afër Parisit, në stadiumin “Stade Municipal Jean Rolland”, që ka kapacitet prej 3.000 ulëseve dhe fillojnë në orën 19:00.

Organizatorët e kësaj ndeshje tashmë kanë vendosur në shitje biletat e këtyre dy ndeshjeve dhe të gjithë të interesuarit ato mund t’i blejnë online në linkun  www.mybootika.com .
 

Komentet

Marketing

Tjera në Sport

Marketing