Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Shorti i UEFA Champions League përmes ikonave EMOJI

Sport  |  16.03.2018 Ora 15:24   
Sot është hedhur shorti për çerek-finalet e UEFA Champions League, ku përballë ka vendosur çifte tejet interesante.

Se cilët janë të lumtur dhe të mërziturit sa I përket shortit, shikoni reagimet e skuadravë përmes EMOJI.
Kujtojmë se ndeshjet e para do të zhvillohen më 3 dhe 4 prill, kurse ato të kthimit me 10 dhe 11 prill.
/radioplus/


 

Komentet

Marketing

Tjera në Sport

Marketing