Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Adam Levine është parë në xhirimet e klipit më të ri të Maroon 5 (FOTO)

Muzikë  |  25.02.2021 Ora 11:55   
Adam Levine është parë në plazh teksa bënte xhrimet për që duket të jetë kripi më i ri i Maroon5. 41 vjecari nuk ka bërë të ditur se cila do të jetë kënga, klipi i së cilës po realizohet, por kjo dihet sigurtë se është një këngë nga albumi i 7 i Maroon 5, i cili do të lansohet dikur më vonë gjatë këtij viti.

Ai është parë teksa po largohej pas xhirimeve me një veturë klasike të vitit 1970 Maserati Ghibli. Tashmë dihet se në singlin e ri të Maroon 5, gjendet edhe Megan Thee Stallion. Singli i parë nga albumi i shtatë “Nobody’s Love” , u lansua në muajin korrik, por nuk dihet sakt se kur do të dalë i tërë albumi.

Maroon 5 patën filluar në turne në vitin 2020, pasi mbajtën disa koncerte ata u detyruan të shtyjnë për kohë të pacaktuar koncertet e tjera, shkaku i Covid 19. Në anën tjetër Adam Levine njihet si adhurues i flaktë i veturave klasike, duke poseduar disa prej tyre, ndërsa ai pati edhe një bashkëpunim me Ferrari dhe Save The Children për ta hedhur në ankand veturën e tij Ferrari Roma, dhe paratë të dhurohen për bamirësi. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing