Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Rugrats seria e animuar rikthehet në 2021

Film  |  25.02.2021 Ora 12:55   

Rugrats seria e famshme e fëmijëve do të rikthehet pas 17 viteve. Është konfirmuar të enjten se do të rikthehet seria e famshme e fëmijëve Rugrats.

Paramount + do ta kthejë në jetë këtë seri, dhe premierën do ta ketë këtë vit. Rugrats në origjinal u transmetua në Nickelodeon nga viti 1991 deri në vitin 2004, ku flitet për një grup bebesh të cilët fillojnë të flasim në momentin kur prindërit kthejnë shpinën.

Gjithashtu është konfirmuar se kasta origjinal do të rikthehet për të huazuar zërin si E.G Daily do të jetë Tommy, Nancy Cartwright do të jetë Chuckie, Cheryl Chase do të huazojë zërin për karakterinAngelica e kështu me rradhë. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing