Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Halle Berryn do ta shohim në një tjetër film triller, “The Mothership"

Film  |  26.02.2021 Ora 7:51   
Halle Berry ka arritur marrëveshje  me Netflix për realizimin e një filmi të ri që do të quhet "The Mothership”.

Aktorja amerikane,  përveç se do të jetë producente do të ketë edhe rolin kryesor në këtë film, i cili do të jetë i zhanrit aventurë dhe triller.

Berry në film do të shfaqet në rolin e bashkëshortes Sara Morse, të cilës i është zhdukur bashkëshorti një vit më herët në fermën e tyre.
 
Kur zbulon një objekt jashtëtokësor përreth shtëpisë Sara dhe fëmijët e saj mundohen të gjejnë atë duke u sfiduar me vështirësi.
 
Data  se kur do të nisin xhirimet ende nuk është bërë publike.

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing