Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Gal Gadot ishte gati të hiqte dorë nga aktrimi

Film  |  26.02.2021 Ora 8:58   
Gal Gadot ishte gati të hiqte dorë nga aktrimi para se të merrte rolin në filmin “Wonder Woman”.

Aktorja izraelite bëri debutimin e saj si superheroinë në “Batman v Superman: Dawn of Justice”  në 2016, dhe që atëherë ka vazhduar të luajë në dy filma jashtëzakonisht të suksesshëm të “Wonder Woman”.

Në një postim në Instagram, Gadot ndau një foto bardh e zi në ekran përballë Ben Affleck teksa rrëfeu se ajo ishte gati të linte Hollywoodin për të mirë.
 
"Unë do ti jem përgjithmonë mirënjohës Zack për besimin se unë mund të sjellë Dianan në jetë. Nuk e kisha idenë se çfarë e ardhmja do të mbajë prapa kur kjo foto u bë .... isha në prag të heqi dorë nga aktrimi”, ka shkruar aktorja.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing