Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

The Divison film më Jessica Chastain tani ka një tjetër regjisor

Film  |  26.02.2021 Ora 11:34   
Filmi nga Netflix “The Division” i frymëzuar nga video loja me të njejtin emër tani do të ketë një tjetër regjisor. Filmi ku në rolet kryesore jane Jake Gyllenhaal dhe Jessica Chastain, fillimisht kishte në regji David Leitch, por që tani në karrigen e regjisorit do të ulet Rawson Marshall Thurber.

Thurber gjithashtu është duke drejtuar një tjetër projekt të Netflix me titull Red Notice, ku luan në rol kryesor Dwayne Johnson, Ryan Reynolds dhe Gal Gadot, i cili do të lansohet më vonë gjatë këtij viti.

Ndërsa bëhet e ditur se tërheqja e regjisorit Leitch erdhi pasi ai është i angazhuar edhe në filmin “Bullet Train” me Brad Pitt. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing