Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

VIRTUAL RAVE dhe WIN MUSIC FREEDOM KS sjellin per cdo fundjavë event free.

Muzikë  |  31.03.2021 Ora 20:33   

Rave Live Session është transmetimi javor , i mundësuar nga Win Music Freedom, ku shfaqim DJ-të më të mirë lokal dhe Internacional.

Slavi Peev është një nga fytyrat e reja në skenë, por duket se ai ka qenë përgjithmonë. Udhëtimi i tij muzikor mund t'ju çojë nga stripped-back house në techno. Slavi është një bashkëthemelues i një emisioni radio, me seli në Londër në Hoxton.FM, i quajtur Friends From Afar dhe seri ngjarjesh që ndodhin në Londër në vende të tilla si StarLane dhe The Lion & Lamb. Ai është i njohur më së miri në vendin e tij të lindjes - Bullgarinë si dhe në Ballkan, ku ai luajti në një nga klubet dhe festivalet më të njohur - Wake Up Stran-Jah, In The Nature, Koncept Space dhe Micro dhe shumë clube dhe evente të ndryshme.

Transmetimin fillon në ora 21:00 këtë të diel dhe atë mund ta ndiqni tek faqet zyrtare në Facebook të @Rave Travet, @Win music freedom KS dhe Radio Prishtina
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing