Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Idris Elba rikthehet në ekran me filmin "Concrete Cowboy”

Film  |  06.04.2021 Ora 8:37   
“Concrete Cowboy”, me protagonist kryesor aktorin Idris Elba është filmi më i ri që do t’u dedikohet jetës së kaubojsave në Filadelfia të SHBA-së.
 
Aktori britanik Elba, ka bërë të ditur se është alergjik nga kuajt.
 
“Është e vërtetë. Jam alergjik por është shumë bukur. Nuk doja të tregoja në të vërtetë historinë e kaubojsave por më duhet të bëj rrugëtimin tim.”, deklaroi ai.
 
Me një sërë rolesh dhe çmimesh prestigjioze, Elba është një nga aktorët më të njohur në Hollywood, e ky rol shënon një rikthim të tij në ekran.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing