Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Lanson trilleri i filmit “Space Jam: A New Legacy”

Film  |  06.04.2021 Ora 8:40   
Është lansuar trileri i i filmit “Space Jam: A New Legacy”, ku protagonist është basketbollisti LeBron James.

Filmi do të lansohet nëpër kinema në muajin në korrik të këtij viti.

Bashkë me LeBron James në film vijnë edhe personazhet e  animuara si Bugs Bunny, Daffy Duck, Tweety, Yosemite Sam, Granny, Sylvester, Tasmanin Devil dhe të tjerë.

Filmi është vazhdim i filmit klasik të vitit 1997 dhe zbulon se sa larg do të shkojnë disa prindër për t’u lidhur me fëmijët e tyre.

“Space Jam: A New Legacy” , drejtohet nga regjisori Malcolm D Lee, dhe do të lansohet nëpër kinematë e Amerikës më 16 korrik.

 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing