Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Gal Gadot pati mosmarrëveshje me Joss Whedon për planet për ta bërë “Wonder Woman” më agresive

Film  |  07.04.2021 Ora 8:01   
Gal Gadot ka konfirmuar raportimet se ajo pati mosmarrëveshje me regjisorin Joss Whedon lidhur me planet e regjisorit për të ashpërsuar karakterin e saj si Wonder Woman.
 
"Ajo donte ta bënte personazhin të rrjedhte nga një film në tjetrin", tha një burim, ndërsa një tjetër person i brendshëm i tha “Hollywood Reporter”, se Whedon dyshohet se kërcënoi të dëmtonte karrierën e aktores izraelite nëse ajo nuk ndiqte shembullin e tij dhe lexonte linja që ajo nuk donte.
 
"Ai i tha asaj se ai është shkrimtari dhe ajo do të heshtë dhe do të thotë rreshtat dhe ai mund ta bëjë atë të duket tepër budalla në këtë film," tha ky burim,
 
“Unë i kisha problemet e mia me të dhe Warner Bros, por i  trajtova atë në kohën e duhur”, ka deklaruar.Gadot
Regjisori, i cili është akuzuar për sjellje të pahijshme dhe të papërshtatshme nga yjet e filmave të tij dhe shfaqjeve televizive gjatë vitit të kaluar, ende nuk ka komentuar.
Gadot më parë u tha për  Los Angeles Times se përvoja e saj me Whedon "nuk ishte më e mira" .
 
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing