Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Hobbs dhe Shaw mbeten pjesë e familjes Fast & Furious

Film  |  19.04.2021 Ora 7:59   
Personazhet që interpretohen nga Dwayne Johnson dhe Jason Statham, Hobbs dhe Shaw, mbeten pjesët kryesore të familjes 'Fast & Furious', ka thënë regjisori i filmit,  Justin Lin.

Regjisori 49-vjeçar ka deklaruar se ai ende i konsideron personazhet si pjesë të rëndësishme të ekskluzivitetit të kthimit, edhe pse ata u shfaqën në një film spin-off - 'Hobbs & Shaw' në 2019.
 
Ai i tha Deadline: "Asnjëherë nuk i konsideroja të zhdukur, e dini? Për mua, ata janë akoma në këtë univers; ata janë pjesë e kësaj familje.
 
"Çfarëdo që të bëjmë, sa herë që flasim për kapitullin tjetër, unë kurrë nuk ndihem sikur kam ndonjë kufizim, kështu që unë jam i ngazëllyer për atë që ndërtojmë, dhe ndërsa po vijmë në këtë lloj kapitulli përfundimtar, ë mendoj se jam i ngazëllyer për të rishikuar ... Çdo personazh, në çdo situatë, është për diskutim", ka shuar ai.
 
Ndërkohë, Dwayne zbuloi më parë se mezi priste të bënte një vazhdim të 'Hobbs & Shaw'.
 
Aktori  tani është një nga yjet më të paguar në biznesin e filmit dhe tha  se mezi pret ta përsërit rolin e tij.
 
Megjithatë, producentja Kelly McCormick kohët e fundit zbuloi se planet për të bërë një vazhdim janë në pritje për momentin.
 
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing