Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

RAVE dhe Win Music Freedom Ks zbulojne lokacionin të live stream për dyshen Ägain

Muzikë  |  22.04.2021 Ora 17:56   

Rave Live Session është transmetimi javor , i mundësuar nga Win Music Freedom, ku shfaqim DJ-të më të mirë lokal dhe Internacional.

Pas një performance unike dhe shumë të pëlqyer nga publiku, përsëri Rave fton Ägain.

Ägain është një udhëtim muzikor i përbërë nga dy artistë që ndërlidhin elemente

të technos hipnotike duke i mundësuar dëgjuesit një përvojë intensive pranë

abstraktes. Me një tingull të rafinuar, duke ndërtuar atmosferë të thellë dhe

energjike, ata ofrojnë një përvojë vërtetë unike për të arritur hapësira të

brendshme dhe për të humbur në moment. Bëhuni gati për energji terapeutike e

cila do të ketë një ndikim të drejtpërdrejtë në shpirtin tuaj.

Këtë të diel nga ora 21:00 në faqen zyrtare në facebook të RAVE TRAVEL, Win Music Freedom dhe Radio Plus

https://soundcloud.com/againtherapy

https://www.facebook.com/againtherapy

https://www.instagram.com/again.therapy/

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing