Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Robert De Niro bashkohet me kastin e “About My Father”

Film  |  14.05.2021 Ora 7:59   
Robert De Niro do të interpretojë në komedinë “About My Father”.
 
Aktori 77-vjeçar është përfshirë në filmin e ri, përballë komikut Sebastian Maniscalco, me filmin që përqendrohet në jetën dhe marrëdhëniet e tij me babanë.
Laura Terruso është caktuar për të drejtuar filmin nga një skenar nga Sebastian dhe Austen Earl.
 
De Niro dhe komediani kanë punuar më parë së bashku në filmin nga  Netflix 'The Irishman'.
 
Chris dhe Paul Weitz i Depth of Field po prodhojnë projektin së bashku me Andrew Miano, ndërsa Judi Marmel do të shërbejë si një producent ekzekutiv.
 
De Niro tashmë është duke punuar në disa filma, përfshirë projektin e ri Martin Scorsese 'Killers of the Flower Moon' dhe 'Armageddon Time'

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing