Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Emily Blunt pendohet që refuzoi rolin e “Black Widow”

Film  |  14.05.2021 Ora 8:00   
Emily Blunt i ishte thyer zemra kur iu desh të refuzonte shansin për të luajtur Black Widow.
 
Aktorja ishte zgjedhja e parë për të luajtur personazhin në Iron Man 2 të vitit 2010 dhe iu dha roli përpara Scarlett Johansson nga regjisori Jon Favreau, por Emily duhej ta refuzonte për shkak të angazhimit tashmë në komedinë familjare 2010 Gulliver's Travels.
 
"Ishte pak zemërthyer për mua, sepse unë krenohem shumë me vendimet që marr ... dhe filmat që bëj. Kështu që ishte e vështirë ... Unë e dua Iron Man dhe kur më ofruan Black Widow Isha i fiksuar pas Iron Man. Doja të punoja me Robert Downey, Jr. Do të kishte qenë mahnitëse ".
 
Sidoqoftë, aktorja britanike këmbënguli se ajo nuk është më e interesuar të luajë një super-hero në ekranin e madh dhe mohoi thashethemet për lidhjen e saj me filmin e ri të Marvelit “Fantastic Four”.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing