Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

James McAvoy dhe Sharon Horgan luajnë në dramën rreth izolimit "Together"

Film  |  17.05.2021 Ora 7:52   
Aktorët James McAvoy dhe Sharon Horgan do të vijnë në rolet e bashkëshorteve në dramë e re "Together".

"Together", po prodhohet nga BBC-ja dhe flet për izolimin gjatë ballafaqimit me pandaeminë COVID 19.
 
Yjet xhiruan me regjisorin e serialit “Crown Stephen”, Daldry në vetëm 10 ditë, nga një skenar nga Dennis Kelly.
 
"Drama ka të bëjë me një çift që e urrejnë totalisht njëri-tjetrin, por në një farë mënyre kanë gjetur një mënyrë për të ekzistuar së bashku duke mos folur, duke menduar, duke vërejtur, duke komunikuar ose duke qenë në të njëjtën dhomë me njëri-tjetrin - atëherë ndodh bllokimi", shpjegoi Kelly .
 
"Ka të bëjë me mënyrën se si njerëzit negociojnë përvojat e tyre të përbashkëta kur ata mendojnë se nuk kanë asgjë të përbashkët përveç se të qëndrojnë gjallë”, ka shtuar ai.
Deri tani BBC-ja ende nuk ka njoftuar një datë se kur do të lansohet drama “Together".

 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing