Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Robert De Niro lëndohet gjatë pushimeve

Film  |  17.05.2021 Ora 8:01   
Aktori 77-vjeçar Robert De Niro ka qenë i zënë me xhirimin e filmit të ri të Martin Scorsese, “Killers of the Flower Moon”.
 
Raportohet se aktori  ka lëndime në njërën këmbë, derisa ishte në pushime nga xhirimet e filmit.
 
Se si ka ndodhur, dhe sa është lënduar, ende nuk është konfirmuar.
 
Një përfaqësues i aktorit konfirmoi lëndimin dhe këmbënguli se incidenti nuk do të ndikojë në prodhimin e filmit, në të cilin gjithashtu luan edhe Leonardo DiCaprio.
 
Sipas raporteve, De Niro fluturoi në shtëpi në New York City të enjten në mbrëmje.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing