Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Boyd Holbrook do të interpretojë në filmin e ri të “Indiana Jones”

Film  |  17.05.2021 Ora 8:23   
Boyd Holbrook dhe Shaunette Renee Wilson kanë arritur marrëveshje për të luajtur së bashku me Harrison Ford në filmin e pestë të “Indiana Jones”.
 
Sipas Deadline.com, çifti bashkohet me Phoebe Waller-Bridge dhe Mads Mikkelsen në kast për atë që pritet të jetë dalja përfundimtare e Ford si arkeologu ikonik dhe aventurier,.
 
James Mangold është duke e drejtuar filmin pasi producenti Steven Spielberg, i cili bashkë-krijoi personazhin së bashku me George Lucas dhe drejtoi katër pjesët e para, u tërhoq.
 
Detajet e personazheve që Holbrook dhe Wilson do të luajnë ende nuk janë publikuar.
 
Xhirimet e filmit pritet të fillojnë gjatë verës dhe filmi është vendosur të lansohet nëpër kinema më 29 korrik, 2022.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing