Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Gerard Butler rikthehet për vazhdimin e “Greenland”

Film  |  16.06.2021 Ora 7:48   
Gerard Butler dhe Morena Baccarin do të kthehen për të luajtur në vazhdimin e filmit triller  “Greenland”.
 
Tani, Butler dhe Baccarin kanë nënshkruar për një vazhdim të titulluar “Greenland: Migration”, që do të drejtohet nga regjisori Ric Roman Waugh.
 
" Greenland i foli njerëzimit  në mes të një ngjarje katastrofike globale, duke nënvizuar atë që njerëzit janë të aftë t'i bëjnë njëri-tjetrit, të mirë dhe të keq, kur është jetë ose vdekje”,   tha regjisori.
 
Përveç regjisorit dhe kastit kryesor, skenaristi Chris Sparling do të kthehet gjithashtu.
 
Butler do të bashkë-prodhojë vazhdimin përmes firmës së tij G-Base, ndërsa xhirimet kryesore janë planifikuar për vitin 2022.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing