Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Megan Thee Stallion dhe Cardi B kryesuan në BET Awards 2021

Muzikë  |  28.06.2021 Ora 12:04   

Megan Thee Stallion dhe Cardi B, ishin ndër fitueset kryesore në 2021 BET Awards në Los Angeles të Dielën në mbrëmje.

Megan u nderua me gjithsej 4 çmime, duke përfshirë ‘Best Female Hip Hop Artist’ dhe ‘Viewer's Choice Award’ për hitin ‘Savage’, ndërsa bashkëpunimi i saj me reperën Cardi B me titull ‘WAP’ u siguroi yjeve çmimin ‘Bashkëpunimi më i Mirë’ dhe ‘Videoja më e Mirë’.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing