Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Simon Cowell beson se grupi One Direction do të ribashkohet

Muzikë  |  28.06.2021 Ora 12:13   

Simon Cowell beson se ai mund të "bindë" grupin One Direction që të ribashkohen.

11 vite më parë ai i bashkoi Harry Styles, Liam Payne, Zayn Malik, Niall Horan dhe Louis Tomlinson në 'The X Factor' për herë të parë, dhe megjithëse ata kanë qenë duke punuar në projekte solo që nga viti 2016 ai ende beson se ata do të kthehen përsëri së bashku ne skenë.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing