Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Sam Fender me album të ri

Muzikë  |  08.07.2021 Ora 15:25   

Këngëtari Sam Fender ka lajmëruar fansat se do të sjellë albumin e tij të dytë këtë vitë.

Sam ka zbuluar se bashkëpunoi me producentin e tij Bramwell Bronte për këtë album i cili titullohet ‘Seventeen Going Under’ dhe do të publikohet me datën 8 tetor.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing