Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Bashkohen Backstreet Boys, Boyz II Men dhe NSYNC

Muzikë  |  08.07.2021 Ora 15:28   
Grupi Backstreet Boys po bashkojnë forcat me Boyz II Men dhe NSYNC për një koncert i cili do zhvillohet në Las Vegas.

Këngëtarët do të performojnë në Sands Showroom në The Venetian për katër net rresht në gusht, ku ata do të këndojnë këngët e njëri-tjetrit teksa mbështeten nga një bandë live.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing