Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Winston Duke konfirmon rikthimin e vazhdimit të “Black Panther”

Film  |  22.07.2021 Ora 8:10   
Winston Duke ka konfirmuar se do të përsërisë rolin e tij në “Black Panther: Wakanda Forever”.
 
Aktori 34-vjeçar luajti luftëtarin në filmin e vitit 2018 dhe ka premtuar se regjisori Ryan Coogler dhe aktorët po punojnë për "diçka me të vërtetë të veçantë" pas vdekjes tragjike të Chadwick Boseman.
 
Duke folur për Collider, Winston tha se ishte shumë emocionuese për të lexuar skenarin.
 
“Ishte emocionuese të paketohesha për t'u rikthyer në skenë. Por ne të gjithë tani jemi një familje, dhe po bëjmë diçka vërtet e veçantë”, tha ai.
 
Ndërsa, Angela Bassett zbuloi më parë se ishte e sigurt se filmi i ri Marvel do të nderojë trashëgiminë e Chadwick.
 

Chadwick vdiq në gusht të vitit të kaluar pas një beteje me kancerin.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing