Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Michelle Monaghan do të luajë në serinë “Echoes”

Film  |  23.07.2021 Ora 8:10   

Michelle Monaghan do të jetë pjesë e serialit më të ri “Echoes”
 
Seriali që do të jetë një triller psikologjik po prodhohet nga Netflix.

Monaghan do ta luajë  rolin e dyfishtë të binjakëve identikë.

Seriali do të përbëhet nga shtatë episode dhe është seriali i parë nën partneritetin krijues midis Netflix dhe Yorkey.

Seriali sjell binjakët Leni dhe Gina, të cilat që kur ishin fëmijë, shkëmbyen fshehurazi jetën, duke ndarë dy shtëpitë e tyre të ndryshme, burrat dhe fëmijët. Në mënyrë që të fillonte misteri, një nga binjakët humbet dhe hedh jetën e tyre të dyfishtë në çrregullim.
 
 
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing