Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Publikohet trailleri i filmit “Dune”

Film  |  23.07.2021 Ora 8:18   
Është publikuar trailleri i ri i filmit “Dune”, i cili do të publikohet më 22 tetor të këtij viti.

Trailleri është publikuar nga Warner Bros dhe Legendary Pictures.

Në  “Dune”, protagonist është Timothée Chalamet si Paul Atreides, një princ i cili udhëton në planetin e shkretë Arrakis për të mbrojtur burimin e substancës më të vlefshme në univers, të njohur si "Melange", por trailleri gjithashtu paraqet një vështrim në Chani të Zendaya, i cili tregon fillimin në zë, si dhe Duka Leto Atreides të Oscar Isaac, babai i Palit.

Nuk dihet  se kur mund të presim të shohim një film të dytë,  pasi bashkë-shkrimtari Eric Roth ka thënë se ai ka shkruar një skenar të plotë për një vazhdim të mundshëm.https://www.youtube.com/watch?v=8g18jFHCLXk

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing