Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

James Gunn: “Guardians of the Galaxy Vol. 3” ka vite që ka përfunduar

Film  |  28.07.2021 Ora 8:14   
James Gunn këmbëngul se përgatitjet për filmin  “Guardians of the Galaxy Vol. 3”  ka vite që kanë përfunduar.
 
Regjisori 54-vjeçar është vendosur të drejtojë filmin më të fundit nga Marvel Cinematic Universe dhe konfirmoi se ai ka përfunduar shumicën dërrmuese të filmit.
 
Sipas tij aktualisht po bën disa ndryshime të vogla të skenarit.
 
"Unë vazhdoj të merrem me gjëra të ndryshme dhe të shtoj gjëra, dhe të gjej ndryshime. Jam në mes të bëj një draft tjetër tani - por janë gjëra të vogla në krahasim me ato që kanë qenë”, tha James.
 

Regjisori i “Suicide Squad”,  konfirmoi gjithashtu se Marvel nuk e kërkoi atë të vendoste ndonjë histori në filmin e ri 'Guardians', i cili pritet të fillojë prodhimin më vonë këtë vit .
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing