Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ryan Reynolds i pëlqen “kamerat e fshehura” në “Free Guy”

Film  |  28.07.2021 Ora 8:15   
Ryan Reynolds beson se adhuruesit do të duan skenat me "kamerat e fshehur" në 'Free Guy'.
 
Aktori 44-vjeçar drejton kastin e filmit të ardhshëm komedi aksion dhe ka parashikuar që elementët e vogla brenda filmit të ri do të jenë të popullarizuar nga adhuruesit.
 
I pyetur për pjesën e tij të preferuar Ryan tha "Për mua janë vezët e Pashkëve, të cilat ka kaq shumë vezë të Pashkëve në film. Ka kaq shumë kamera të fshehura, aq shumë momente.
 
Aktori i “Deadpool”,  e përshkroi filmin e ri si një "shpejtësi të gëzimit" dhe ai shpreson që publiku të mbetet i buzëqeshur kur të shikojë filmin.
 
"Filmi është një gëzim i shpejtë, dhe kjo është ajo që unë uroj për njerëzit tani; është që të kenë vetëm disa orë gëzim të pastër në jetën e tyre dhe të largohen nga një teatër ashtu si unë dilja nga kinematë duke buzëqeshur nga veshi në vesh për përvojën”, tha Ryan.
 
Kolegu i Ryan, Jodie Comer shtoi se filmi është më shumë se thjesht "një komedi aksion".
 
Filmi “Free Guy”, do të publikohet më 13 gusht të këtij viti.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing