Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Teyana Taylor pjesë e "A Thousand And One”

Film  |  30.07.2021 Ora 8:04   
Aktorja Teyana Taylor do të interpretoj  në filmin e ri "A Thousand And One”.
 
Aktorja 30-vjeçare do të jetë pjesë e filmit me metrazh të gjatë nga regjisori A.V. Rockwell, ndërsa xhirimet kanë filluar në New York.
 
Filmi flet për Inez Taylor, e cila rrëmben djalin e saj gjashtë vjeçar Terry nga kujdestaria. Ndërsa dyshja mbajnë sekretin e tyre dhe njëri-tjetrin, nëna dhe djali u nisën për të kërkuar shtëpinë e tyre-si dhe identitetin dhe stabilitetin e tyre-në një Nju Jork që ndryshon vazhdimisht.
 
Teyana kohët e fundit u paraqit në vazhdimin e komedisë së Eddie Murphy "Coming 2 America" ​​.
 
Filmi është duke u prodhuar nga Eddie Vaisman dhe Julia Lebedev për Sight Unseen, Lena Waithe dhe Rishi Rajani për Hillman Grad Productions dhe Makeready's Brad Weston.
 
Oren Moverman, Rachel Jacobs dhe Negin Salmasi janë producent ekzekutiv.
 
Teyana më parë shpjegoi se ajo dëshiron të "jetojë vërtet" tani që është në të 30 -at dhe shpreson të jetë "pa falje" vetja për dekadën e ardhshme.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing